Gratisversand ab 150,00 zł
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Rękawy cukiernicze, tylki

( Anzahl der Produkte: 33 )

Rękawy cukiernicze i tylki

Wybierając akcesoria i naczynia do wypiekania ciast myślimy głównie o różnego rodzaju foremkach, a w następnej kolejności o jadalnych dekoracjach, takich jak specjalne czekoladki czy posypki. Jednak ciekawą propozycją akcesoriów przeznaczonych do dekorowania i kształtowania słodkości są także rękawy cukiernicze i tylki – znajdziesz je w naszym asortymencie.

Akcesoria do pieczenia i dekorowania ciast

Każdy z nas dekoruje wypieki według własnych preferencji. Rękaw cukierniczy to doskonały sposób na to, byśmy mogli udekorować ciasto tak, jak tylko chcemy. Zakup rękawa cukierniczego nie jest dużym wydatkiem, a daje nam różne możliwości dekorowania! Przez rękaw możemy wyciskać kremy i formować je w wybrany sposób. Rękawy są także wykorzystywane do wyciskania dodatkowego ciasta – na przykład jako dekoracji na gorących, pachnących słodkich bułeczkach.

Wybór tylek i rękawów cukierniczych czeskiej marki ORION

Oferujemy różne akcesoria do pieczenia i dekorowania ciast, a w tym właśnie tylki i rękawy cukiernicze. Dostępne są tylki o najróżniejszych kształtach – na pewno znajdziesz dokładnie takie, jakich chcesz użyć, a proponujemy tylki zarówno o wyjątkowym wzorze, takim jak kwiaty, jak i bardziej tradycyjne gwiazdki. Dostępny jest wybór rękawów cukierniczych o różnej pojemności i rozmiarach. Możesz zdecydować się na pojedyncze egzemplarze, lub zestawy kilku tylek czy też pełen komplet tylek i rękawa cukierniczego. Skorzystaj z naszej oferty akcesoriów do pieczenia i dekorowania ciast!

pixel