Gratisversand ab 150,00 zł
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Ociekacze, suszarki, organizery

( Anzahl der Produkte: 42 )

Ociekacze, suszarki i organizery
W kuchni nie może zabraknąć tak podstawowych elementów wyposażenia, jak garnki, naczynia czy sztućce. Jednak kiedy dokonamy już wyboru wszystkich tych produktów, warto pomyśleć o drobniejszych akcesoriach, które mogą znacznie ułatwić wykonywanie codziennych czynności. Zapraszamy do wyboru funkcjonalnych dodatków z naszego asortymentu.
Funkcjonalne suszarki, organizery i ociekacze
Umyte naczynia mogą pozostawiać mokre ślady – dlatego dobrze zaopatrzyć się w poręczną suszarkę do naczyń i sztućców. To prosty dodatek, często wykonany z plastiku. Pozwala na suszenie naczyń bez ryzyka ochlapania blatu lub kuchennego zlewu. Taki ociekacz pomaga również w szybkim posortowaniu naczyń, dzięki czemu możemy bezproblemowo poukładać naczynia w odpowiednich szafkach i szufladach. Proste akcesoria, jak suszarka do naczyń, pozwalają zaoszczędzić czas.
Organizery, suszarki i ociekacze do kuchni
Dostępny jest również bogaty wybór organizerów. Dzięki nim zapomnisz o bałaganie w szufladzie – wszystkie rodzaje sztućców pozostaną na swoim miejscu. Możesz zdecydować się na kolor organizera, który będzie pasował do stylu Twoich szuflad kuchennych. Oferujemy organizery białe, kremowe i wiele innych. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel