Gratisversand ab 150,00 zł
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Podkładki na stół

( Anzahl der Produkte: 26 )

Funkcjonalne podkładki na stół
Ciepłe napoje to doskonały sposób na rozgrzanie się lub zafundowanie sobie chwili odpoczynku. Większość z nas ma swoją ulubioną kawę lub herbatę. Niestety, ciepły kubek może pozostawiać nieestetyczne ślady na blacie kuchennym czy stole. W ORION oferujemy rozwiązanie dla tego problemu – praktyczne podkładki pod kubek.
Bogata oferta podkładek pod stół – ORION
Praktyczne podkładki to dodatek, który pozwoli uniknąć śladów od kubka lub szklanki. W ofercie ORION AGD znajdziesz podkładki z różnych materiałów. Dostępne są standardowe, proste podkładki wykonane z materiału korkowego. Mają korzystną cenę, minimalistyczny design, są skuteczne i sprawdzą się przez długi czas.
Praktyczne podkładki pod kubek i szklankę
Nasz asortyment to również podstawki bambusowe, dostępne w komplecie kilku sztuk. Oferujemy również stalowe podkładki pod szklankę czy garnek. W ORION znajdziesz także eleganckie podkładki porcelanowe z estetycznymi wzorami. Podkładka pod kubek to drobne akcesorium, które może znacznie ułatwić codzienne życie – pozwoli też uniknąć konieczności dodatkowych porządków. Wybierz podkładki pod kubek z naszej oferty!

pixel