Gratisversand ab 150,00 zł
In Einkaufsliste speichern
Eine neue Einkaufsliste erstellen

Sztućce

( Anzahl der Produkte: 39 )

Bogaty asortyment sztućców sklepu ORION
Sztućce są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Używamy ich przy każdym posiłku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowego zestawu sztućców czy kompletu, w którym znajdą się specjalne egzemplarze do deserów, ryb i sałatek – wszystko to znajdziesz w asortymencie ORION AGD.
Wybierz nowe sztućce z ORION
W naszej ofercie dostępne są podstawowe widelce, noże, łyżki i łyżeczki – jeżeli poszukujesz wyłącznie podstawowych egzemplarzy, które sprawdzą się do obiadów, śniadań, zup czy deserów, wybierz takie sztućce z naszego asortymentu. Proponujemy również wybór sztućców o konkretnym przeznaczeniu jak małe widelczyki do deserów i owoców.
Pełne komplety sztućców dla Twojego domu
Dostępne są także egzemplarze stworzone z myślą o najmłodszych. Specjalne sztućce dla dzieci ułatwią maluchom naukę jedzenia i bezproblemowe posługiwanie się sztućcami. Dziecięce egzemplarze z naszej oferty są bezpieczne w użytkowaniu. Proponujemy również zestawy noży obiadowych i specjalnych noży grillowych, które są wystarczająco ostre, by sprawnie przecinać mięso. Z bogatego asortymentu ORION AGD z łatwością wybierzesz odpowiednie sztućce dla siebie. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel