32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Serwetniki

Stylowe serwetniki – bogaty asortyment ORION
Serwetki są bardzo przydatnym dodatkiem w większości domów. To drobne akcesoria, które pomagają nam utrzymać czystość. Wszyscy rodzice wiedzą, że serwetki są nieocenione podczas posiłku z dziećmi. Są również niezbędne we wszelkiego rodzaju bufetach, bistrach i stołówkach. Dobrze sprawdzą się w biurowej jadalni i kuchni. W ORION znajdziesz bogatą ofertę akcesoriów do jadalni, takich jak serwetniki.
Nowy serwetnik dla Twojego domu
Serwetnik z naszego asortymentu to produkt trwały i wytrzymały. Posłuży Ci przez długi czas od jego zakupu. Dodatkowo oferujemy serwetniki w bardzo korzystnych cenach. Wyposażanie domu w funkcjonalne akcesoria nie musi nadwątlić Twojego domowego budżetu. Dostępne są serwetniki stalowe i ceramiczne w różnych kształtach.
Praktyczny serwetnik – estetyczna ozdoba
Oferujemy stojaki na serwetki z drutu powlekanego, o wzorze w stylu retro. Oszczędne zdobienie sprawia, że serwetniki z naszej oferty dopasują się stylistycznie do różnych rodzajów wystroju wnętrz. Oprócz klasycznych serwetników możesz także wybrać poręczny i przydatny stojak na serwetki z dociskaczem kulką. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz serwetnik dla siebie!

pixel