32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Filiżanki

Filiżanki – praktyczny dodatek, estetyczna dekoracja
Wizyty bliskich i ukochanych osób to wyczekiwana chwila. Podczas takich spotkań możemy wspólnie spędzić czas i nadrobić towarzyskie zaległości. Wiele osób chętnie podaje kawę i herbatę, przy których spotkanie odbywa się w przyjemnej atmosferze. W asortymencie ORION znajdziesz bogaty asortyment filiżanek, w których możesz podać herbatę lub kawę.
Ozdobne filiżanki w ofercie ORION
Oferujemy filiżanki w różnym stylu. Możesz zdecydować się na minimalistyczne filiżanki w białym kolorze, o prostym designie. Będą pasować do różnych rodzajów wystroju wnętrz, dlatego sprawdzą się w jadalni, kuchni i salonie. Proponujemy również wybór filiżanek z ozdobnym napisem „Sweet Home”. W tej samej serii znajdziesz cukiernicę i mlecznik – możesz skompletować cały zestaw.
Funkcjonalne i ozdobne filiżanki
Warto rozważyć wybór kompletu filiżanek, dzięki czemu unikniesz sytuacji, w której zabraknie filiżanki dla jednego z gości. Oferujemy filiżanki wysokiej jakości, które posłużą Ci przez wiele lat. Takie filiżanki na długo pozostają w dobrym stanie. W asortymencie dostępne są filiżanki z podstawkami, a także pełne zestawy prezentowe w estetycznym opakowaniu. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz filiżanki dla siebie!

pixel