32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Noże, skrobaki

Noże i skrobaki

Noże to artykuły kuchenne przydatne w każdym domu. Nawet jeżeli nie przepadasz za gotowaniem, potrzebujesz noża w kuchni. Jeżeli jednak jesteś pasjonatem gotowania, wiesz, jak bardzo akcesoria dedykowane konkretnej czynności mogą ułatwiać przygotowywanie posiłków. Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje, w naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Niezbędnik kuchenny – bogaty wybór noży i skrobaków

Oferujemy podstawowe rodzaje noży, które przydadzą się w każdej kuchni. Dlatego w ORION dostępne są praktyczne noże do chleba, mięsa i warzyw czy owoców. Kilka sztuk noży w różnych rozmiarach i kształtach wystarczy, aby móc przygotowywać wiele różnych potraw. Oferowane przez nas noże to wytrzymałe akcesoria kuchenne wykonane z dobrej jakości materiałów.

Funkcjonalne skrobaki do pizzy, sera, obieraczki i wiele innych

W naszym asortymencie dostępne są także narzędzia do zadań specjalnych. Radełko do pizzy pozwoli szybko i równo pokroić ulubione włoskie danie. Tradycyjne obieraczki szybko poradzą sobie z usunięciem skórki jabłka, ziemniaka, marchewki, ogórka i wielu innych warzyw lub owoców. Proponujemy także specjalne skrobaki do łuskania ryb. Zapraszamy do wyboru noży i skrobaków z naszej oferty – skorzystaj już teraz!

pixel