32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Czajniki

Czajniki

W asortymencie ORION znajdziesz wszystkie niezbędne elementy wyposażenia kuchni. Oferujemy garnki, sztućce, akcesoria do zaparzania kawy i herbaty, a w tym czajniki. Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez czajników – to dzięki nim możemy cieszyć się kubkiem ulubionej kawy lub herbaty. W naszym asortymencie znajdziesz wybór czajników o różnej pojemności.

Artykuły do domu i mieszkania – czajniki ORION

Elektryczny czajnik, jak każde tego typu urządzenie, czasem zawodzi – wystarczy, że element ulegnie usterce i musimy oddać sprzęt do naprawy lub zakupić nowy czajnik. Dlatego warto rozważyć wybór tradycyjnego, stalowego czajnika z gwizdkiem. Nowoczesne czajniki z gwizdkiem są bardziej wytrzymałe na upływ czasu, dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej. Tworzywo, z którego zostały wykonane, jest przystosowane zarówno do płyt indukcyjnych jak i palników gazowych.

Stalowe, tradycyjne czajniki z gwizdkiem do Twojej kuchni

Jeżeli Twoja kuchenka ma palniki gazowe, wybór czajnika z gwizdkiem zabezpieczy Cię na ewentualność awarii instalacji elektrycznej czy przerwy w dostawie prądu. Wystarczy, że włączysz palnik i wstawisz czajnik z wodą – nie będziesz zależny od elektryki. W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór czajników w różnych kolorach i wzorach. Sprawdź już teraz!

pixel