32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Pomocne przy pieczeniu

Dodatki pomocne przy pieczeniu

Każdy, kto lubi piec, wie, jak przydatne są różnorakie akcesoria do pieczenia. Początkowo mogą sprawiać wrażenie niepozornych akcesoriów, które nie są niezbędne. Jednak znacznie ułatwiają i przyspieszają proces pieczenia. Pomogą zarówno tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z pieczeniem, jak i pasjonatom wypiekania. W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór takich dodatków.

Wybór akcesoriów kuchennych do pieczenia czeskiej marki ORION

Oferujemy popularne dodatki, takie jak specjalne papilotki do muffinek – sprawią, że babeczki będą ładnie wyglądały, a jednocześnie dodatkowo zabezpieczą ciasto przed przywieraniem do formy. Wśród akcesoriów do wypiekania słodkości znajdziesz także wykrawacze-foremki do ciastek czy świątecznych pierniczków. Jeżeli masz dzieci, takie wykrawacze sprawią, że wspólne przygotowywanie pierniczków na święta stanie się świetną zabawą!

Dodatki do pieczenia ciast, mięs i innych dań

W naszym asortymencie znajdziesz także dodatki do ozdabiania i podawania wypieków: pieczątki do dekorowania ciasteczek i ozdobne podstawki pod tort. Dostępne są też praktyczne foremki do formowania potraw w różnych kształtach. Jeżeli planujesz wypiekać mięso, z pewnością przyda Ci się specjalny sznurek do wiązania wędlin. Wybierz dodatki do pieczenia z bogatego asortymentu ORION!

pixel