32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Pojemniki ceramiczne

Pojemniki ceramiczne

Dzięki odpowiedniemu przechowywaniu żywności możemy mieć pewność, że zakupione produkty lub przygotowane przez nas dania będą zdatne do spożycia przez dłuższy czas. Pojemnik może również być stylowym elementem wyposażenia kuchni. W naszym asortymencie znajdziesz wybór ceramicznych pojemników czeskiej marki ORION.

Retro pojemniki na żywność – ceramika kuchenna

Ceramiczne pojemniki były jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni naszych babć i mam. Dziś stały się stylowym retro akcesorium – ceramika kuchenna może być ciekawym dodatkiem do kuchni w stylu romantycznym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by za pomocą takich akcesoriów przełamać nowoczesny lub industrialny design. Pojemniki na żywność z naszej oferty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posłużą Ci przez długi czas. Co więcej, naczynia ceramiczne nie pochłaniają zapachu przechowywanej w nich żywności tak łatwo, jak dzieje się to w przypadku pojemników plastikowych.

Pojemniki kuchenne ceramiczne czeskiej marki ORION

W naszym asortymencie znajdziesz wybór różnego rodzaju pojemników ceramicznych. W takich pojemnikach możesz przechowywać produkty sypkie – mąkę, cukier, kasze, ryż i wiele innych. Proponujemy mniejsze pojemniki na sól, a także urocze stojaki ceramiczne na jajka. Możesz także zdecydować się na specjalne pojemniki-słoje do kiszenia ogórków, kapusty i innych produktów. Skorzystaj z naszej oferty produktów ceramicznych!

pixel