32 201 40 82

sklep@orionagd.pl

Pojemniki plastikowe

Pojemniki plastikowe

Pojemniki przydadzą się w każdej kuchni. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem gotowania, czy przygotowujesz wyłącznie proste i szybkie potrawy, w pojemniku możesz przechowywać produkty i przenosić posiłki do pracy, szkoły, uczelni i zabrać je ze sobą w podróż. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju pojemników, w tym pojemników plastikowych.

Praktyczne i wytrzymałe pojemniki plastikowe na żywność

Gruby plastik jest wytrzymały i odporny na drobne zniszczenia. Wybierając plastikowy pojemnik, możemy mieć pewność, że nie zbije się jak pojemnik ceramiczny czy szklany. Nie będzie tak podatny na złamania, jak pojemnik drewniany. Szczelnie zamknięte plastikowe pojemniki do żywności pozwolą nam bezproblemowo przenosić posiłki ze sobą – nie ryzykujemy, że zupa, sos i inne dania wyleją się podczas transportu.

Wybór plastikowych pojemników do żywności ORION

Proponujemy funkcjonalne pojemniki z pokrywką i silikonową uszczelką – wytrzymałe i szczelne naczynie do przenoszenia i przechowywania żywności. W naszym asortymencie znajdziesz także funkcjonalne pojemniki do zamrażania, które pomogą w długotrwałym przechowywaniu różnych produktów i dań. W plastikowym pojemniku możesz przechowywać słodkości, produkty sypkie, herbatę i wiele innych. Skorzystaj z naszej oferty!

pixel