Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 26 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Patery

Patery w ofercie ORION
W każdej rodzinie czy grupie przyjaciół i znajomych zdarzają się specjalne okazje. Chcemy wtedy świętować wspólnie z bliskimi osobami i miło spędzić czas. Na takie okazje dekorujemy pomieszczenia, na przykład przystrajając stół. Kładziemy obrus i wyciągamy odświętną zastawę. Czasem chcemy także uprzyjemnić samym sobie czas spędzony w domu. W każdym z tych przypadków wykorzystanie patery będzie świetnym pomysłem – znajdziesz je w ofercie ORION.
Ozdobne patery na specjalne okazje
Ozdobna patera to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce uzupełnić swoją zastawę i udekorować stół na specjalną okazję. To praktyczny i jednocześnie estetyczny dodatek. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór pater w różnym stylu. Oferujemy stalowe patery ze zdobieniami, doskonale pasujące zarówno do minimalistycznego, jak i bogatego wystroju wnętrz. Z kolei ceramiczne patery nadadzą pomieszczeniu klasycznego wymiaru.
Patery wysokiej jakości – wytrzymałość i funkcjonalność
Patery z naszej oferty posłużą Ci przez długi czas. Oferujemy standardowe patery w formie tacki, jak i patery wielopiętrowe, doskonałe do podania słodyczy. W naszym asortymencie znajdziesz patery drewniane, stalowe, plastikowe, specjalne patery do sushi i wiele innych. Sprawdź sam i wybierz paterę dla siebie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel