Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 5 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Tygielki

Tygielki Każdy kawosz ma ulubione sposoby przygotowywania i picia kawy. Mamy różne preferencje: niektórzy najczęściej decydują się na picie kawy latte czy cappuccino, inni preferują czarną kawę. Często rozpoczynamy dzień od kubka ulubionej kawy. W ORION wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom – dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wybór różnorakich akcesoriów do parzenia kawy.

Specjalne tygielki do aromatycznej kawy po turecku

Metoda parzenia kawy po turecku, jak wskazuje jej nazwa, przez długi czas była popularna głównie na Bliskim Wschodzie. Jednak od pewnego momentu zaczęła zyskiwać popularność w Europie Wschodniej, a między innymi w Polsce. Słodka i aromatyczna kawa gotowana z cukrem to ulubiony napój wielu osób w naszym kraju. Do jej przygotowania niezbędny jest tygielek. Bogaty wybór tych naczyń znajdziesz w naszym asortymencie.

Wybór akcesoriów do parzenia kawy – tygielki i wiele innych

Aby przygotować kawę po turecku potrzebujemy drobno zmielonych ziaren. Możesz zaopatrzyć się w ziarna mielone przez sklepy z kawą lub wybrać młynek i zmielić ją samodzielnie w domu. Następnie ziarna, wodę i cukier wlewamy do tygielka. Jego wąska szyjka sprawia, że unikamy doprowadzania kawy do wrzenia. Dzięki temu uzyskujemy charakterystyczną piankę. Przygotuj aromatyczną kawę po turecku z tygielkiem czeskiej marki ORION!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel