Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 455 )
Wyniki wyszukiwania dla:

OGRÓD

Ogród

Ogród jest doskonałym miejscem na odpoczynek i spędzanie czasu wspólnie z bliskimi osobami. Uprawianie roślin może przynieść nam wiele radości, a efekty prac ogrodowych zachwycają pięknym wyglądem kwiatów, trawy czy krzewów. W naszym asortymencie znajdziesz akcesoria, które pomogą w opiece nad ogrodem.

Akcesoria do mieszkania i ogrodu – ORION

Nasza oferta to nie tylko artykuły do mieszkania i domu, ale także akcesoria ogrodowe. Dzięki nim możesz skutecznie zadbać o swój ogród, a także poprawić jakość odpoczynku w przestrzeni ogrodowej. Funkcjonalna szklarnia ogrodowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce uprawiać i pielęgnować warzywa czy kwiaty potrzebujące cieplejszego klimatu. Ogrodnikom przydadzą się także spryskiwacze na wodę, dzięki którym liście ukochanych roślin nie ulegną poparzeniu i przesuszeniu spowodowanym ostrym słońcem.

Czas wolny w ogrodzie – wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi

Kto z nas nie lubi spędzać czasu z najbliższymi? W ogrodzie możesz zorganizować coctail party czy grilla dla przyjaciół lub rodziny. W ORION oferujemy wybór lodówek przenośnych i wkład chłodzący, dzięki którym zimne napoje i lody utrzymają niską temperaturę. Warto także zadbać o wyposażenie ogrodowe, takie jak meble. Oferujemy pokrowiec na okrągły stół ogrodowy, dzięki któremu przedłużysz żywotność swoich mebli. W naszym asortymencie znajdziesz także inne artykuły ogrodowe. Sprawdź sam!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel