Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 23 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Oświetlenie do ogrodu

Oświetlenie ogrodu i tarasu

Odpowiednie oświetlenie ogrodu i tarasu, to nie tylko drobny element dekoracyjny, ale również praktyczny składnik aranżacji naszej powierzchni. Odpowiednio dobrane lampy skierowane w odpowiedni sposób, sprawią, że Twój ogród będzie wyglądał nie tylko wiosną, ale również przez cały rok. Długie godziny spędzone w zaciszu przydomowego ogrodu wraz z rodzina i znajomymi na pewno umili piękne oświetlenie ogrodowe i tarasowe, a także wydłuży czas odwiedzin dzięki temu, że światło sprawi iż w ogrodzie będzie dość jasno na wieczorne pogawędki. 

Podstawowe oświetlenie ogrodu

Nie trzeba się tutaj przejmować stopniem skomplikowania naszego ogrodu, gdyż odpowiednio dobrane oświetlenie ogrodowe zapewni dobre światło nawet w największych i najbardziej skomplikowanych ogrodach. Odpowiednia iluminacja poprzez dobranie prawidłowych lamp i świateł uruchomi w ogrodzie przyjemny klimat, a także podświetli Twoje ulubione elementy ogrodowe. Naszą szeroką ofertę oświetlenia ogrodowego dominują przede wszystkim lampy solarne, które nie wymagają użycia dodatkowego zasilania z sieci. Ładowanie wbudowanego akumulatora odbywa się tutaj poprzez baterię słoneczną ustawioną na samej górze. W dzień ładują się akumulatory, a w nocy cieszysz się pięknym światłem.

Praktyczne i dekoracyjne

Lampy ogrodowe oferowane przez nasz sklep, znajdą różne zastosowanie. Od oświetlenia roślin i obiektów w ogrodzie poprzez oświetlenie altanki i miejsc spotkań. Sprawdź oferty oświetlenia solarnego, Lamp imitujących płomień, albo romantycznych i pięknych światełek które zapewni girlanda ogrodowych, która również mogą być zasilane solarnie lub z sieci. 

 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel