Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 4 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Pokrowce na odzież

Praktyczne pokrowce na odzież

Pokrowiec na odzież znajdzie praktyczne zastosowanie w każdym domu. Świetnie sprawdzi się również w trakcie podróży. Zapewni ochronę ubraniom podczas przechowywania oraz transportu. Zapraszamy do wyboru uniwersalnego pokrowca na odzież. 

Zabezpiecz swoją odzież

Czy wystarczająco dbasz o swoje ulubione ubrania?

Zabezpiecz swoją odzież   na specjalne okazje za pomocą pokrowca. Pokrowiec na odzież świetnie sprawdzi się do przechowywania garnituru, sukni na specjalne okazje, marynarek oraz koszul. Z jego pomocą unikniesz kurzu na ubraniach, zabrudzeń oraz ochronisz ubrania przed molami. 

Podróżujesz służbowo? A może często uczestniczysz w rodzinnych uroczystościach? 

Transport garnituru, garsonki, koszul i sukni nie należy do najłatwiejszych. Jeśli chcesz by Twoja odzież została nienaruszona zabezpiecz ją właśnie pokrowcem na ubrania. 

Pokrowce zamykane są na zamek, co ułatwi wkładanie ubrań. Posiadają również miejsce na wieszak więc bez problemu zawiesisz je w szafie lub samochodzie. 

Pokrowiec posłuży również do przechowywania odzieży sezonowej, zabezpieczy płaszcze, kurtki i swetry, dzięki niemu odzież zostanie dłużej świeża i czysta.

Przechowuj, transportuj bezpiecznie ubrania

W naszym asortymencie w dziale organizacji domu znajdziesz pokrowce na ubrania, które pozwolą Ci odpowiednio zabezpieczyć odzież. Z ich pomocą unikniesz kurzu, zagnieceń oraz moli. Pokrowiec na ubrania pozwoli Ci bezpiecznie przetransportować garnitur, sukienkę, koszulę nie narażając ich na niespodziewane ubrudzenia. Sprawdź Naszą ofertę i przechowuj bezpiecznie swoje ubrania. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel