Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 8 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Akcesoria do mebli

Akcesoria do mebli

Akcesoria do mebli mogą znacząco podnieść komfort ich użytkowania. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak dużo może nam dać posiadanie odpowiednich akcesoriów do mebli. Podkładki pod meble, zabezpieczenia szafek przed dziećmi, artykuły naprawcze, które pomogą Ci zatuszować drobne uszkodzenia sprawią, że użytkowanie mebli będzie jeszcze trwalsze. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie produkty akcesoriów do mebli.

 

Remontujesz dom, mieszkanie, biuro? A może chcesz zabezpieczyć swoje obecne meble przed uszkodzeniami? Znajdź odpowiednie akcesoria meblowe, które pomogą Ci cieszyć się meblami przez długie lata. 

W naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie produkty, które będą niezbędne w Twoim domu. 

Chcesz zabezpieczyć podłogę przed zarysowaniami mebli? Zamów podkładki filcowe, w naszym sklepie znajdziesz całe zestawy podkładek do mebli, które pozwolą Ci odpowiednio podkleić meble, by te nie zniszczyły powierzchni użytkowej podczas przesuwania ich. I tak oto wybieraj spośród podkładek filcowych czy gumowych w różnych kształtach oraz o różnej grubości. 

Czy masz małe dziecko? Chcesz zabezpieczyć przestrzeń przed przemieszczającym się maluszkiem? Koniecznie zaopatrz się w zabezpieczenia do szafek, które pomogą zadbać o to, by dziecko nie otwierało szafki. Dzięki temu unikniesz przytrzaśnięcia przez dziecko rączek. W naszej ofercie znajdują się również ochraniacze zabezpieczające narożniki mebli. Dzięki nim dziecko będzie mogło swobodnie przemieszczać się po domu bez narażenia na uderzenie np. w róg stołu. 

Niezwykle praktyczna jest mata ochronna antypoślizgowa, która świetnie sprawdzi się do szuflad oraz szafek zapobiegająca przesuwaniu się przyborów. Wykorzystasz ją zarówno w domu, jak i podczas wyjazdu, sprawdzi się również w garażu czy warsztacie. Odkryjesz jej wszechstronne zastosowanie. 

Wśród akcesoriów do mebli wartym uwagi jest również zestaw naprawczy. Z jego pomocą zamaskujesz drobne uszkodzenia na meblach oraz panelach.

 

Akcesoria do mebli niezbędne w każdym domu

W naszym asortymencie akcesoriów do mebli znajdziesz bardzo przydatne produkty, które pozwolą Ci zabezpieczyć meble zarówno przed zarysowaniami, jak również przygotować dom na poznającego świat małego człowieka. Dzięki nim unikniesz porysowanej podłogi oraz przytrzaśniętych paluszków szafką. Warto wprowadzić w swoim otoczeniu takie zabezpieczenia, które pozwolą nam bez dodatkowego stresu cieszyć się czasem spędzanym w domu. Zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami do mebli dostępnymi w naszym sklepie. 

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel