Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 17 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Maselniczki, pojemniki

Maselniczki, pojemniki – asortyment ORION
Każdy dom potrzebuje odpowiedniego wyposażenia łazienki, pokojów i innych pomieszczeń. Jednym z nich jest kuchnia: dobrze uposażona, znacznie ułatwi nam codzienne życie. Dzięki przydatnym dodatkom i naczyniom możemy zarówno gotować, jak i podawać jedzenie. Dlatego w ORION AGD znajdziesz asortyment praktycznych pojemników i maselniczek.
Ceramiczne, szklane i metalowe maselniczki
Masło jest jednym z podstawowych produktów spożywczych, wiele osób używa go każdego dnia. Niestety, czasem masło bywa trudne w przechowywaniu. Włożone do lodówki staje się twarde, co utrudnia jego rozsmarowanie. Kiedy umieścimy je poza lodówką, szybko mięknie i roztapia się, a jego sklepowe opakowanie jest mało praktyczne. Warto więc wybrać maselniczkę, która znacznie ułatwi używanie masła!
Estetyczne maselniczki do Twojej kuchni
Maselniczka pozwala na przechowywanie masła poza lodówką. Będzie ono wystarczająco miękkie, a jednocześnie dzięki maselniczce unikamy ewentualnego blatu kuchennego czy stołu. To bardzo prosty dodatek kuchenny, który ułatwia korzystanie z masła. Estetyczna maselniczka będzie również dekoracją na świątecznym stole. W asortymencie ORION AGD znajdziesz maselniczki metalowe, ceramiczne lub szklane. Skorzystaj z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel