Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 50 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Tace

Tace – stylowe dodatki do Twojego domu
Taca to niezwykle praktyczny element wyposażenia domu. Możemy wykorzystywać ją w naszym życiu codziennym lub podawać dania w trakcie spotkań na specjalne okazje. W asortymencie ORION AGD znajdziesz wybór tac o różnych kształtach i wzorach.
Wybór tac kuchennych z asortymentu ORION
Oferujemy przydatne w domu tace, wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości. Tace są wytrzymałe, odporne na drobne zniszczenia i mają przystępną cenę. Dostępne są tace metalowe, drewniane lub plastikowe. Możesz wybierać wśród standardowych tac lub specjalnych egzemplarzy z uchwytami. Te drugie świetnie sprawdzą się podczas leniwego, weekendowego śniadania w łóżku!
Praktyczne i estetyczne tace – akcesoria ORION
W naszym asortymencie dostępne są również specjalne, okrągłe i prostokątne tace kelnerskie. Jeżeli jesteś właścicielem biznesu gastronomicznego, skorzystaj z naszej oferty – korzystna cena sprawia, że zamówienie większej liczby tac nie obciąży Twojego budżetu. Oferujemy tace jednokolorowe, wielobarwne takie z wzorami retro i wiele innych. Proponujemy także bardzo poręczną tacę z pokrywką lub tacę antypoślizgową – możesz mieć pewność, że naczynia i jedzenie pozostaną na swoim miejscu. Skorzystaj z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel