Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 8 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Skarbonki

Skarbonki

Skarbonki świetnie sprawdzą się w każdym domu. Dzięki nim w łatwy sposób opanujemy sztukę oszczędzania. Skarbonka znajdzie swoje miejsce w każdym pomieszczeniu w domu. W salonie może pełnić funkcję ozdobną, w przedpokoju funkcję praktyczną, gdzie po powrocie do domu możemy szybko wrzucić zalegające grosze. W pokoju dziecięcym spełni funkcję edukacyjną, za jej pomocą dzieci mogą nauczyć się oszczędzania od najmłodszych lat. Zapraszamy do wyboru skarbonki z naszego asortymentu.  

Skarbonka – sztuka oszczędzania

Rozpoczynasz oszczędzanie? Każda osoba, która myśli o skarbonce kojarzy ją z widokiem świnki. Skarbonki w różnych kształtach również świnek są dostępne w naszym sklepie. Za pomocą skarbonki oszczędzanie stanie się wyjątkowo proste. Wystarczy, że ustalisz kwotę, którą chcesz przeznaczyć do oszczędzania oraz częstotliwość z jaką będziesz pieniądze gromadzić. Ważna w tym jest systematyczność. Aby ułatwić sobie oszczędzanie warto określić cel na jaki przeznaczymy pieniądze. Kolacja w restauracji? Wymarzone buty?

Skok na spadochronie a może wyjazd w dalekie kraje? Wszystko jest możliwe. Warto obrać cel i małymi kroczkami do niego dążyć. A może szukasz wyjątkowego prezentu? Skarbonka sprawdzi się świetnie jako prezent dla najbliższych. Możesz podarować ją rodzicom nowo narodzonego dziecka, wówczas od najmłodszych lat będą mogli gromadzić kapitał dla swojego maluszka. Świetnie sprawdzi się jako prezent dla przedszkolaka oraz dziecka uczęszczającego do szkoły. Dzięki skarbonce możemy wdrożyć naukę oszczędzania od najmłodszych lat. Dzięki niej dziecko może zbierać pieniądze, a następnie wydać je na swoje małe i duże marzenia. Najważniejsze, by pokazać, że oszczędzanie to świetna zabawa, która wykonywana systematycznie pozwala osiągnąć wymarzone rezultaty.     Skarbonka, czyli konsekwencja w działaniu. Skarbonki dostępne w naszym sklepie dostępne są w wersji posiadającej otwór do wyciągania pieniędzy, jak i w wersji, która takiego otworu nie posiada, a jedynym sposobem wyjęcia pieniędzy jest jej rozbicie.

Taka forma skarbonki pomoże nam w konsekwentnym gromadzeniu pieniędzy bez możliwości podbierania ich. Dzięki takiej skarbonce możemy ćwiczyć swoją silną wolę, a kiedy uda nam się napełnić świnkę do końca, wówczas czeka Nas przyjemność rozbicia świnki i przeliczenia zgromadzonych pieniędzy.  

Wybierz swoją wymarzoną skarbonkę

W naszym asortymencie dodatków i dekoracji do wnętrz znajdziesz ciekawe skarbonki o różnych kształtach. Z oszczędzaniem kojarzy nam się najbardziej skarbonka w kształcie świnki. Posiadają one ciekawe wzory, które będą pięknie prezentować się w każdym wnętrzu. Świnki wykonane są z ceramiki. Wysoka jakość wykonania i ciekawe wzornictwo sprawia, że skarbonka jest ciekawym gadżetem oraz prezentem. Wybierz swój ulubiony wzór i czerp radość z oszczędzania.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel