Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 5 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Podgrzewacze

Praktyczne podgrzewacze – oferta ORION
Większość z nas ma swoje ulubione ciepłe posiłki. Wybieramy różne rodzaje dań, by dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych i cieszyć się pysznym smakiem. Niektóre składniki wymagają smażenia lub pieczenia. Teraz nie musisz włączać piekarnika czy wyciągać patelni specjalnie dla kilku składników – wystarczy, że zaopatrzysz się w podgrzewacz. Takie urządzenie znajdziesz w ofercie ORION AGD.
Podgrzewacze – szybkie i funkcjonalne pieczenie
Podgrzewacze mają postać grillowej płyty z nieprzywierającą powłoką. Dzięki temu możesz szybko i bezproblemowo przygotować ciepły posiłek. Warzywa, ryby, mięso – wszystko to możesz podgrzać na tym urządzeniu. Podgrzewacz sprawdzi się do grillowania, smażenia, podpiekania czy odgrzewania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.
Podgrzewacze z nieprzywierającą powłoką
Dzięki takiej powłoce czyszczenie podgrzewacza jest bezproblemowe. W naszej ofercie znajdziesz elektryczne podgrzewacze z nieprzywierającą powłoką, w różnych rozmiarach. Dostępny jest również elektryczny podgrzewacz z wewnętrznymi pojemnikami, dostosowany do wymogów bufetu. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz taki podgrzewacz, jakiego potrzebujesz!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel