Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 22 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Przyprawniki

Aby zachować smak i aromat przypraw, musimy przechowywać je w odpowiedni sposób. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalne pojemniki do przypraw, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się świeżymi, pachnącymi przyprawami. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór przyprawników.

Przyprawniki na przyprawy czeskiej marki ORION

Proponujemy podstawowy rodzaj pojemników na przyprawy, który przyda się w każdym domu – zestaw pojemników na sól i pieprz, które posiadają nakrętkę z sitkiem. Możesz także wybrać stylową solniczkę i pieprzniczkę ceramiczną lub metalową. Oferujemy także praktyczne zestawy solniczki, pieprzniczki i dozowników na oliwę czy ocet. Dzięki temu będziesz mieć wszystkie niezbędne przyprawy pod ręką. Dostępne są małe stojaki do przyprawników na przyprawy – wszystko to pomaga utrzymać porządek w kuchni lub jadalni, gdzie spożywamy posiłki.

Oferta akcesoriów kuchennych – funkcjonalne przyprawniki

Dostępne są również zestawy składające się wyłącznie z dozowników do oliwy i octu. Chociaż nie są to przyprawy sypkie, znacznie poprawiają smak wielu dań. Oliwia doskonale sprawdza się do pizzy, świeżego pieczywa, foccacii i wielu innych dań. Zapraszamy – wybierz specjalne przyprawniki na przyprawy z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel