Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 10 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Kieliszki i pucharki

Kieliszki i pucharki – ozdobne naczynia
Podczas spotkań z bliskimi osobami często podajemy słodkie przekąski i desery. Czasem jest to dodatek po obiedzie, a czasem spotykamy się na kawę i ciastko lub lody. Dlatego warto zaopatrzyć się w pucharki, które świetnie sprawdzą się do podawania lodów i innych deserów. Te i inne naczynia znajdziesz w asortymencie ORION.
Szklane kieliszki i pucharki w ofercie ORION
Kieliszki przydają się w każdym domu. Możemy skorzystać z nich w trakcie rodzinnych świąt czy domowych imprez. Tradycyjnie podajemy w nich alkohole, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystywać kieliszki według własnych potrzeb. Mogą dobrze sprawdzić się do odmierzania płynów czy nawet leków. To niezwykle praktyczne naczynie.
Bogaty asortyment pucharków i kieliszków
W asortymencie ORION znajdziesz wybór różnorakich kieliszków i pucharków. Dostępne są kolorowe pucharki ceramiczne lub pucharki szklane, w różnych kształtach i o różnych pojemnościach. Możesz zdecydować się także na wysokie pucharki. Oferujemy pełne zestawy kieliszków do wódki czy wina. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz kieliszki lub pucharki do lodów!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel