Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 29 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Cukierniczki, mleczniki

Cukierniczki i mleczniki – funkcjonalne akcesoria
Proszona herbata czy spotkanie przy kawie to świetna okazja na spędzenie czasu z bliskimi osobami. Kiedy podajemy napoje, często oferujemy także różne dodatki do kawy lub herbaty. Mleko, cukier i inne dodatki możemy podawać w praktycznych i estetycznych naczyniach. Właśnie takie akcesoria znajdziesz w asortymencie ORION.
Bogaty wybór mleczników i cukierniczek
Oferujemy różnego rodzaju naczynia do podawania mleka i cukru. Ceramiczny mlecznik to praktyczne naczynie, które na pewno spodoba się Twoim gościom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by estetyczny mlecznik towarzyszył Ci podczas przygotowywania codziennej porannej kawy. W naszej ofercie znajdziesz mleczniki stalowe i ceramiczne o różnej pojemności. Co więcej, taki mlecznik może również pełnić funkcję sosjerki.
Akcesoria do podawania cukru i mleka
Asortyment ORION to także bogaty wybór różnego rodzaju cukierniczek. Proponujemy wybór przydatnych szklanych cukierniczek z dozownikiem czy też klasyczne ceramiczne i szklane cukiernice z pokrywą, kształtem przypominające małe miseczki. Możesz zdecydować się na cukiernicę pasującą stylistycznie do wystroju Twojej kuchni – w naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór cukiernic. Sprawdź sam!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel