Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 75 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Akcesoria barmańskie

Akcesoria barmańskie – bogaty wybór
Jesteś fanem pysznych drinków i koktajli? Szukasz nowych smaków? W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór akcesoriów barmańskich. Proponujemy przyrządy dla pasjonatów amatorów i profesjonalistom. Dzięki naszym akcesoriom barmańskim stworzysz wyjątkowe drinki.

Niepowtarzalne drinki – akcesoria barmańskie
Dostępne są tak podstawowe elementy wyposażenia barmańskiego, jak korkociąg czy foremki na lód – akcesoria niezbędne do skomponowania pysznego drinka. Równie potrzebne będą miarki barmańskie. Kiedy zaopatrzysz się w nalewak z naszej butelki, zachowasz pewność, że nie uronisz ani kropli napoju w trakcie tworzenia drinka lub koktajlu. Nalewaki do wina wraz z zastępczymi korkami pozwolą na przechowanie otwartego wcześniej wina w dobrym stanie.

Praktyczne dodatki barmańskie
Jeżeli chcesz podawać fantazyjne drinki z charakterem, wybierz kostki lodowe w kształcie cytryny i innych owoców. Oferujemy również kolorowe papierowe parasolki i plastikowe słomki. Wszystko to sprawi, że możesz ciekawie ozdobić przygotowanego drinka. Kolorowe mieszadełka do napojów to gadżet ładny i funkcjonalny. Skorzystaj z naszej oferty akcesoriów barmańskich i wybierz odpowiednie dodatki dla siebie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel