Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 36 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Szklanki, kufle

Szklanki i kufle w ofercie sklepu ORION
Szklanki to podstawowy element zastawy, który musi znaleźć się w każdym domu, mieszkaniu, czy wyposażeniu miejsca pracy. Korzystamy z nich w biurach, zakładach przemysłowych, a specjalne kubki i bidony wykorzystujemy w drodze. Ponieważ bez szklanek i kubków trudno się obejść, w ORION oferujemy bogaty wybór tych naczyń w korzystnych cenach.
Bogaty asortyment szklanek i kufli
W naszym asortymencie znajdziesz szklanki i kufle wykonane z białego lub kolorowego szkła. Oferujemy różnorakie szklanki – dzięki temu możesz wybrać dokładnie takie, jakie odpowiadają Twojemu gustowi i potrzebom. Korzystne ceny sprawiają, że wybór większej liczby szklanek lub kufli dla domu czy biura nie obciąży Twojego budżetu. Oferujemy gotowe zestawy standardowych szklanek, specjalnych szklanek do piwa i innych rodzajów.
Wybór kufli i szklanek dla Twojego domu
Proponujemy także wybór praktycznych i stylowych szklanych kuchni. Znajdziesz takie o oryginalnym designie jak kufel w kształcie kaktusa! Dostępne są kufle z praktyczną nakrętką, słomką i uchwytem. Świetnie sprawdzą się na wycieczkę czy spotkanie przy stole na świeżym powietrzu. Oferujemy również wyjątkowe szklanki termiczne o podwójnej ściance, w której możemy podać kawę latte i inne rodzaje. Wybierz szklanki lub kufle z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel