Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 11 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Otwieracze, korkociągi

Każdy z nas ma specjalne okazje, które lubimy świętować w gronie rodziny czy przyjaciół. Są także daty świąt, na przykład Wielkanoc lub Boże Narodzenie, które obchodzi większość z nas. Wtedy warto zaopatrzyć się w przydatne gadżety do kuchni jak otwieracze i korkociągi. Dzięki nim szybko i sprawnie otworzymy butelkę – a większość czasu będziemy mogli przeznaczyć na świętowanie.

Korkociągi, otwieracze – akcesoria a specjalne okazje i nie tylko

Nasz asortyment tworzymy z myślą o Twoich potrzebach. Bierzemy pod uwagę codzienne aktywności, jak i czynności, które wykonujesz od czasu do czasu. Dlatego proponujemy szeroki wachlarz akcesoriów kuchennych do użytku codziennego i nie tylko. Jednym z takich akcesoriów są korkociągi i otwieracze. Dobry korkociąg w mig otworzy butelkę, a Ty będziesz mógł cieszyć się smakiem ulubionego wina.

Szeroki asortyment otwieraczy do puszek, słoików i wielu innych

Dostępne są również funkcjonalne otwieracze do puszek. Pomogą rozprawić się z puszką konserw czy przetworów takich jak pomidory, puszkowana fasola, groszek i wiele innych. Dzięki otwieraczom z naszej oferty możesz zapomnieć o uporczywym, trudnym do odkręcenia wieczku słoika. Praktyczny otwieracz do różnych rozmiarów słoików niezwykle przydatny dodatek kuchenny. Skorzystaj z naszej oferty korkociągów i otwieraczy!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel