Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 9 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Popielniczki, popielnice

Popielniczki i popielnice

W każdym domu lub mieszkaniu potrzebne są różnorakie akcesoria, które ułatwią nam codzienne życie. Większość z nas posiada także artykuły na specjalne okazje – rodzinne święta czy wizyty przyjaciół. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pozornie zbędne przedmioty mogą w praktyce bardzo ułatwić życie – dlatego w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór różnego rodzaju dodatków.

Popielniczki i popielnice – pomocny gadżet do domu lub ogrodu

Niezależnie od tego, czy ty lub członek rodziny palicie papierosy, czy okazyjnie gościcie kogoś, kto lubi zapalić, popielniczka lub popielnica będzie praktycznym dodatkiem. Pomoże utrzymać porządek i ułatwi sprzątanie. Zapobiegnie także nieestetycznemu gromadzeniu się brudu. Wystarczy, że wyrzucisz nagromadzony popiół i możesz cieszyć się czystością i porządkiem.

Stylowe popielniczki i popielnice – ozdoba Twojego mieszkania

Popielniczki lub popielnice mają nie tylko funkcję praktyczną. Mogą również stać się ciekawym dodatkiem do domu lub mieszkania. W ORION znajdziesz popielnice wykonane z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują wytrzymałość akcesorium. Oferujemy tradycyjne popielniczki ceramiczne i szklane, jak również funkcjonalne, stalowe popielniczki zamykane, których przykrycie zapobiegnie uwalnianiu się nieprzyjemnego zapachu. Wybierz popielniczkę z naszego asortymentu!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel