Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 10 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Stopery do drzwi, odbojniki

Stopery do drzwi i odbojniki

Stopery do drzwi i odbojniki są niezbędne w każdym domu. Z ich pomocą zabezpieczymy ściany lub meble przed uszkodzeniem. Zapraszamy do wyboru odpowiedniego stopera do drzwi lub odbojnika.  

Odbojnik i stoper do drzwi potrzebne w każdym domu

Czy wiesz, że możesz zabezpieczyć swoje meble i ściany przed uszkodzeniami spowodowanymi szerokim otwieraniem drzwi? Z pomocą odbojnika i stopera otworzysz drzwi tylko do ustalonego przez Ciebie miejsca, co zapobiegnie zbyt szerokiemu otwarciu. W naszym asortymencie znajdziesz różne rodzaje odbojników i stoperów do drzwi. Warte uwagi są ozdobne stopery do drzwi w kształcie pluszowej zabawki np.  kotka, sowy lub jeża. Czy wiesz, że jeśli w domu są małe dzieci taki odbojnik bądź stoper do drzwi uchroni dziecko przed przytrzaśnięciem palców lub zbyt szerokim otwarciem. Nawet zbyt mocno pchnięte drzwi nie uderzą w ścianę lub meble. Umieszczone w pokoju dziecięcym będą stanowiły niezwykły element dekoracyjny. Dzięki nim nie tylko zabezpieczysz ściany lub meble przed zbyt szerokim otwarciem, ale również nadasz walorów estetycznych w mieszkaniu lub domu. Klasyczne odbojniki nie trzeba wiercić do podłogi czy ściany, a wystarczy je przykleić, co jest bardzo wygodne podczas użytkowania.  

Bezpieczeństwo w domu

W naszym asortymencie stoperów do drzwi i odbojników znajdziesz stopery wykonane z różnych materiałów. Z ich pomocą ochronisz ściany i meble przed uszkodzeniami. Dzięki nim będziesz pewnym, że dzieci nie uderzą drzwiami podczas szerokiego otwarcia ich. Stoper do drzwi uchroni przed trzaskaniem drzwiami, nieplanowanym domykaniem oraz zamknięciem. Niezależnie od tego jak zastosujesz odbojnik i stoper do drzwi zapewnisz bezpieczeństwo domownikom oraz unikniesz niepotrzebnego trzaskania drzwiami. Odwiedź nasz sklep i zapoznaj się z asortymentem odbojników i stoperów do drzwi i wybierz stoper idealny dla Ciebie.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel