Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 22 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Wagi kuchenne i miarki

Wagi kuchenne i miarki w ORION
Niektóre dania wymagają odpowiedniego odmierzenia składników – w przepisach podane są dokładne liczby gram i innych jednostek danego produktu. Kiedy odmierzymy kolejne składniki możemy otrzymać pyszne danie. W asortymencie ORION znajdziesz praktyczne miarki i wagi kuchenne, które pozwolą na dokładne odmierzenie składników.
Funkcjonalne miarki kuchenne do odmierzania składników
Oferujemy bogaty wybór różnego rodzaju miarek i pojemników do odmierzania płynów czy produktów sypkich. Jeżeli potrzebujesz dokładnej ilości mąki czy cukru, odmierzonych co do grama, wybór tego typu miarki będzie odpowiednim rozwiązaniem. Możesz zdecydować się na miarki o różnej pojemności: 0,25L, 0,5L czy też 1L. Miarki mają oznaczenia w ml i gramach. Dzięki nim zapomnisz o nieudających się przepisach!
Waga kuchenna – odmierzone składniki, udany przepis
Wagi kuchenne przydają się w przypadku większej ilości składników. Jeżeli potrzebujesz porcji o danej ilości gram, a produkt nie zmieści się w zwykłej miarce, waga kuchenna podoła takiemu zadaniu. Warto rozważyć jej wybór – takie akcesoria do kuchni znacznie ułatwiają pieczenie czy gotowanie. W naszym asortymencie znajdziesz wagi metalowe czy też plastikowe. Dostępne są płaskie wagi, jak również takie ze specjalną miską. Skorzystaj z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel