Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 11 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Chlebaki

Odpowiednie przechowywanie produktów jest równie istotne, co wybieranie w sklepie dobrej jakości składników. Dzięki prawidłowemu przechowywaniu możemy mieć pewność, że dany produkt zachowa smak, aromat i właściwości odżywcze. W naszym asortymencie znajdziesz stylowe i praktyczne chlebaki do przechowywania pieczywa.

Chlebak bambusowy, metalowy i wiklinowy – ORION

Właściwie przechowywane pieczywo dobrej jakości zachowa świeżość przez kilka dni od zakupu. Po upływie tych kilku dni nie powinno zacząć pleśnieć, a czerstwieć. Czerstwe pieczywo również możemy wykorzystać w kuchni: utrzeć czerstwą bułkę na bułkę tartą lub wykorzystać czerstwy chleb jako podstawę do zapiekanki. Wybór chlebaka pomoże także w utrzymaniu porządku w kuchni dzięki dobrej organizacji.

Ozdobne i funkcjonalne chlebaki do pieczywa

W naszym asortymencie znajdziesz różne wersje pojemników na pieczywo. Chlebak bambusowy posiada metalowy pojemnik i bambusową przykrywkę. Jest wytrzymały, pojemny i posłuży Ci przez długi czas. Oferujemy także stylowe chlebaki metalowe, doskonałe do kuchni urządzonej w sposób nowoczesny lub industrialny. Dostępny jest również retro chlebak wiklinowy. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz chlebak do swojej kuchni!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel