Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 9 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Korki i sitka do zlewu

Korki i sitka do zlewu

Każdy zlew posiada w standardowym wyposażeniu sitko do zlewu, ale co w przypadku, gdy nasze sitko bądź korek się zepsują i nie będzie możliwości ich naprawy? Z pomocą przychodzi nasz sklep i dostępny duży wybór właśnie korków i sitek do zlewu. Z ich pomocą zarówno ochronimy zlew, jak również dzięki korkom zabezpieczymy nieplanowany odpływ wody. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz sitka do zlewu wraz z filtrem oraz korki, które pełnią rolę zatyczki do zlewu, umywalki oraz wanny.

Zabezpiecz swój zlew, wannę oraz umywalkę

Sitka do zlewu pełnią rolę ochronną przed przedostaniem się zabrudzeń do odpływu. Ochroni to nasz zlewozmywak np. podczas zmywania przed przedostaniem się resztek pokarmów. Większe kawałki mogłyby zatkać odpływ i sprawić kłopot z udrażnianiem rur. Natomiast sitko skutecznie zatrzyma resztki jedzenia, wystarczy zebrane resztki pokarmów wyciągnąć razem z sitkiem i wyrzucić do kosza, a oczyszczone sitko ponownie zamontować w zlewie. Korki są niezwykle przydatne podczas chęci zatkania odpływu wody w wannie, umywalce jak również zlewie. Montaż zarówno sitka jak i korka jest niezwykle prosty i nie sprawia problemów. Sitka charakteryzują się solidnym wykonaniem. Najczęściej sitka są wykonane ze stali nierdzewnej lub tworzywa. Zatyczki natomiast wykonane są z gumy. Sitka do zlewu zapewnią higienę. Skutecznie zatrzymają resztki pokarmów, dzięki czemu brzydki zapach nie będzie wydostawał się z rur. Niezwykle praktyczne i łatwe w użytkowaniu, pozwolą nam na zachowanie czystości w strefie kuchni, która tego najbardziej potrzebuje. Można wykorzystać je również w wannie, dzięki czemu nigdy podczas kąpieli nie spłynie nam łańcuszek lub inne drobiazgi, które niezauważone mogą odpłynąć wraz z wodą. Sitko świetnie zabezpieczy również odpływ w którym bardzo często lądują nasze włosy podczas mycia. Wypadanie włosów jest nieuniknione, a wyciąganie ich z odpływu może być kłopotliwe i nie należy do przyjemnych czynności. Chcąc tego uniknąć wystarczy tylko przed każdym mycie włosów umieścić sitko w odpływie i wówczas zatrzyma ono wszystkie włosy, które bez zastosowania sitka odpłynęłyby wraz z wodą. Nagromadzone włosy w odpływie mogą skutecznie zablokować swobodny przepływ wody.    

Sitka do zlewu oraz korki – duży wybór

W naszym asortymencie sklepu znajdziesz duży wybór sitek do zlewu oraz korków. Z ich pomocą zabezpieczysz odpływ przed przedostaniem się resztek jedzenia, włosów lub drobnych przedmiotów. Dzięki nim w kuchni utrzymasz czystość i porządek, a twój odpływ nie będzie zapchany. Wybierz odpowiednie sitko kuchenne lub korek i ciesz się porządkiem w Twoim domu.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel