Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 253 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Gotowanie i smażenie

Garnki i pokrywki do Twojej kuchni
Każda kuchnia potrzebuje podstawowych elementów wyposażenia, takich jak naczynia, sztućce czy garnki. W ofercie ORION AGD znajdziesz bogaty wybór garnków i pokrywek – z łatwością wybierzesz takie, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Zapraszamy do wyboru garnków z naszego asortymentu.
Bogaty wybór garnków i pokrywek
Oferujemy bogaty asortyment garnków w różnych rozmiarach. Możesz wybrać duży garnek, w którym bez problemu ugotujesz zupę czy inne danie na kilka dni. W mniejszym garnku z powodzeniem ugotujesz inne składniki lub mniejsze, pojedyncze porcje. Proponujemy wybór garnków do mleka czy garnków do gotowania na parze, które ułatwią konkretny rodzaj przygotowywania posiłki.
Pokrywki i garnki w ofercie ORION
Możesz także zdecydować się na pełen komplet garnków, dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Dostępne są duże i małe zestawy, jak również komplety z patelnią. W naszym asortymencie znajdziesz również szybkowary, znacznie przyspieszające czas gotowania. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są rondle, małe garnki do mleka i sokowniki. Asortyment ORION AGD to także cała gama pokrywek szklanych lub emaliowanych w różnych rozmiarach. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz garnki dla siebie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel