Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 573 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Przechowywanie i organizacja

Akcesoria do przechowywania żywności
Nierzadko zdarza się tak, że gotujemy posiłki na kilka dni. Przygotowujemy lunche do pracy czy dodatkowe porcje domowych obiadów. Warto zaopatrzyć się w odpowiednie pojemniki, aby móc przechowywać dania w lodówce i przenosić je do szkoły czy pracy. Takie pojemniki i wiele innych dodatków do przechowywania żywności znajdziesz w asortymencie ORION.
Pojemniki, chlebaki, termosy – praktyczne rozwiązanie
Pojemniki mogą sprawiać wrażenie zbędnego dodatku, jednak są bardzo praktycznym elementem wyposażenia. Pomagają zachować świeżość posiłku i zabezpieczają dania w lodówce, dzięki czemu nie przechodzą zapachem innego produktu. Z kolei chlebak może być jednocześnie estetyczną ozdobą kuchni i funkcjonalnym dodatkiem.
Przydatne akcesoria – menażki, koszyki i inne
Jeżeli nie tylko chcesz przenieść dany posiłek, ale także zachować jego ciepłą temperaturę, wybierz termos lub termomisę. Dzięki nim możesz cieszyć się ciepłą kawą, herbatą, a także zupą czy innym posiłkiem. Termosy z powodzeniem sprawdzą się w drodze, w pracy czy też w szkole lub na uczelni. W naszym asortymencie znajdziesz pojemniki metalowe, ceramiczne, plastikowe i szklane. Skorzystaj z oferty ORION!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel