Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 3 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Spieniacze do mleka

Każdy z nas ma ulubione rodzaje napojów. Dla wielu jest to kawa – najlepiej smakuje świeżo zmielona, przygotowana z wysokiej jakości ziaren. Jeżeli dodatkowo lubisz kawę latte czy cappuccino, przydatny będzie spieniacz do mleka. W bogatym asortymencie akcesoriów do parzenia kawy i jej przygotowywania znajdziesz także spieniacze.

Ulubiona kawa z pianką dzięki spieniaczom do mleka

Wizyta w kawiarni jest przyjemnym sposobem na spędzenie czasu z bliskimi lub chwili wyłącznie dla siebie. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by pyszną kawę przygotować samodzielnie w zaciszu domowym. Wystarczy, że zaopatrzysz się w drobne sprzęty, takie jak młynek do kawy, kawiarka, filtry czy właśnie spieniacz do mleka. Już jeden tego typu dodatek sprawi, że domowa kawa będzie smakować jeszcze lepiej!

Bogaty wybór akcesoriów do kawy, spieniaczy do mleka i innych

Proponujemy wybór standardowych elektrycznych spieniaczy ręcznych – niedrogich i skutecznych akcesoriów. Dostępne są również specjalne stalowe spieniacze do mleka z sitkiem dla każdego kawosza, który chce przygotować mleko niczym profesjonalny barista. Kompromisem pomiędzy drobnym spieniaczem ręcznym a profesjonalnym sprzętem będzie prosty spieniacz w postaci plastikowego pojemnika z sitkiem. Wybierz spieniacz dla siebie z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel