Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 6 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Wycieraczki i podkładki pod buty

Podkładki i wycieraczki pod buty

Podkładka pod buty oraz wycieraczka stanowi niezwykle praktyczny element wyposażenia domu. Z jej pomocą uporamy się z brudem, który wnosimy wraz z powrotem do domu. Podkładka pod buty zapewni czystość i będzie miejscem, gdzie odłożymy buty. Ponadto świetnie dopasuje się do otoczenia oraz wystroju wnętrza. Czyszczenie podkładki pod buty nie sprawia problemów i jest bardzo proste. W naszym sklepie znajdziesz podkładki pod buty oraz wycieraczki do stosowania zarówno na zewnątrz jak i w środku pomieszczeń. Zapraszamy do wyboru odpowiedniej podkładki pod buty z asortymentu naszego sklepu.

 

 

Bród z butów zostaw na podkładce do butów lub wycieraczce

Podkładki dostępne w naszym asortymencie wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, co znacząco ułatwi zachowanie czystości. Podkładki są niezbędne zarówno w domu, jak i biurze. Z ich pomocą unikniemy zabrudzeń w części korytarza a odkładane buty będą miały zawsze swoje miejsce. Podkładki pod buty bardzo często są niezauważalne dla domowników czy gości, jednocześnie pełniąc bardzo ważną rolę. 

Wycieraczki do butów

Chcesz by w twoim korytarzu, przedpokoju zapanował porządek? Zamów podkładki pod buty i uniknij problemów związanych z ociekającym brudem czy wodą z butów. Podkładki pod buty i wycieraczki dostępne w naszym sklepie są w kolorze czarnym oraz naturalnym kolorze włókna kokosowego- są to najbardziej uniwersalne barwy, które pasują do większości przestrzeni. Można stosować je zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wycieraczki wykonane są z włókna kokosowego oraz gumy. Wycieraczka ta odporna jest na uszkodzenia oraz posiada antypoślizgowy spód, który zapewni jej stabilność. Dzięki podgumowanemu spodowi wycieraczka nie będzie się przemieszczać. Wycieraczki z włókna kokosowego są łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy je wytrzepać, odkurzyć lub spłukać wodą.

 

Wybierz odpowiednią podkładkę pod buty lub wycieraczkę

W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór podkładek pod buty oraz wycieraczek. Dzięki nim zachowasz czystość w pomieszczeniach, które narażone są na największe wybrudzenia. Korzystając z wycieraczki lub podkładki pod buty będziesz mógł cieszyć się czystością oraz porządkiem. Ich klasyczna forma świetnie wkomponuje się w każde wnętrze. Wybierz praktyczną podkładkę pod buty lub wycieraczkę i zapewnij odpowiednie miejsce do przechowywania butów.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel