Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 70 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Patelnie

Bogaty wybór patelni – ORION
Patelnia to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni. Pozwalają na usmażenie konkretnych składników czy szybkie zrobienie „jednogarnkowego” dania. Możemy także wykorzystać je do podgrzania porcji, która została nam z poprzedniego dnia. W asortymencie ORION AGD znajdziesz pełen asortyment różnego rodzaju patelni.
Patelnie żeliwne, diamentowe i inne dla Twojej kuchni
Popularne patelnie teflonowe sprawiają, że jedzenie nie przywiera do ich powierzchni. Dzięki temu możemy smażyć czy podgrzewać bez ryzyka przypalenia, a mycie i czyszczenie patelni jest szybkie i skuteczne. Zapomnij o szorowaniu patelni po smażeniu! W naszej ofercie znajdziesz także wyjątkowe patelnie diamentowe, które są niezwykle wytrzymałe i odporne. Oferowane przez nas patelnie zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości.
Wytrzymałe patelnie – bezproblemowe smażenie
Możesz wybierać patelnie małe, średnie czy duże. Oferujemy patelnie o różnej głębokości – również takie w formie garnka żeliwnego o kształcie okrągłym lub kwadratowym. Patelnie w postaci funkcjonalnego rondla są dostępne w zestawie z pokrywką. Z kolei w żeliwnym naczyniu możesz ugotować żywność, a następnie bez problemu włożyć garnek do piekarnika. Skorzystaj z naszej oferty patelni!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel