Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 29 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Rękawice, fartuchy

Rękawice i fartuchy

W każdej kuchni powinny znaleźć się elementy wyposażenia i dodatki, które zabezpieczą nas podczas gotowania. Mamy wtedy często do czynienia z bardzo wysokimi temperaturami, musimy więc uważać na ryzyko poparzenia. Dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w rękawice kuchenne i fartuchy – wybór takich dodatków znajdziesz w naszym asortymencie.

Sklep z akcesoriami do kuchni – fartuchy i rękawice ORION

Oferujemy rękawice kuchenne w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach.  Z pewnością znajdziesz takie, które będą pasować do wystroju kuchni i odpowiadać Twoim preferencjom. Dostępne są grube rękawice materiałowe i mniejsze silikonowe łapki. Oferowane przez nas akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – możesz mieć pewność, że posłużą Ci przez długi czas i nie ulegną natychmiastowemu uszkodzeniu w kontakcie z wysoką temperaturą.

Bogaty wybór fartuchów i rękawic kuchennych

Proponujemy także wybór fartuchów kuchennych. Kolorowe nadruki i wzory na fartuchach będą wyrazistym i żywym akcentem wśród kuchennych dekoracji. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby kolorystycznie dobrać rękawice i fartuch – nie tylko zabezpieczysz się przed zabrudzeniem i oparzeniem, ale także skompletujesz stylowy zestaw dodatków. Skorzystaj z naszej oferty rękawic i fartuchów kuchennych!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel