Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 45 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Menażki, termomisy, termosy obiadowe

Każdy z nas ma swoje ulubione dania. Przygotowujemy je w domu, by cieszyć się pysznym posiłkiem. Wiele osób zabiera je także do pracy, w drogę czy na uczelnię. Wiemy, z czego ugotowaliśmy dany posiłek i co jemy. Jeżeli Ty również przenosisz własne jedzenie, na pewno docenisz termosy obiadowe, menażki czy termomisy z naszego asortymentu.

Termosy obiadowe – ekonomiczny sposób planowania posiłków

Planowanie jadłospisu ma wiele plusów. Pozwala nie tylko przygotować zdrowe posiłki dokładnie w naszym guście, ale także zaoszczędzić pieniądze, które przeznaczylibyśmy na codzienne kupowanie śniadań i obiadów. Aby przenosić posiłki w odpowiedni sposób, potrzebujemy pojemników na żywność. Mogą to byś właśnie termosy obiadowe, które są pojemne i utrzymują temperaturę posiłku. Dzięki temu możesz cieszyć się ciepłym daniem nawet w bardzo dalekiej podróży. Specjalne menażki dobrze sprawdzą się na przykład podczas pobytu na kempingu.

Pojemne i szczelne termosy, menażki, termomisy

Oferujemy pojemniki termiczne metalowe, plastikowe i wykonane z mieszanki różnych tworzyw. Wszystkie termosy z naszej oferty są szczelne i pozwalają utrzymać ciepłą temperaturę posiłku. Wybierz termos obiadowy, termomisę lub menażkę z naszego asortymentu!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel