Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 15 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Ochrona przed owadami i szkodnikami

Ochrona przed owadami i szkodnikami

Ochrona przed owadami i szkodnikami jest niezbędna w każdym domu. Zabezpiecz swój dom, mieszkanie, biuro przed nieproszonymi gośćmi zarówno w okresie letnim jak i poza nim. Zapraszamy do wyboru niezbędnych produktów, które uchronią Cię przed owadami i szkodnikami.

 

Wybierz najskuteczniejszą metodę ochrony przed owadami i szkodnikami

Latem bardzo często towarzyszą Nam nie proszone owady jakimi mogą być muchy, osy czy komary. Te ostatnie mogą popsuć nawet najwspanialszy wyjazd. Nie zawsze pomagają i działają preparaty w postaci kremów, aerozoli przeznaczone do zwalczenia ich. Warto podkreślić, że owady przenoszą również choroby, których każdy z nas chciałby uniknąć. 

Ważnym jest by w odpowiedni sposób zapewnić sobie ochronę przed owadami. W naszym sklepie jest duży wybór niezbędnych akcesoriów, które pozwolą uporać się z owadami.

Dostępne są akcesoria dobrze nam znane, które cieszą się dużą popularnością,  takie jak packa owadobójcza oraz te mniej znane, które również możesz spotkać w naszym sklepie i zapewnić sobie dzięki nim ochronę przed owadami. Za Najbardziej znanym pogromcą owadów jest packa za pomocą której możemy manualnie pozbyć się nieproszonych gości. Łapki te świetnie sprawdzą się na latające komary, owady, ćmy oraz meszki. A czy wiesz, że dostępne są również łapki elektryczne na owady i komary? Dzięki wysokiemu napięciu bez problemu uporają się z owadami.

Z komarami świetnie sobie poradzą świece owadobójcze. Użyty w nich wosk nasączony jest specjalnym olejkiem eterycznym. Posiada przyjemny cytrynowy zapach, który skutecznie odstrasza komary. Dodatkowo płomień świecy wieczorami i w nocy tworzy kameralny klimat. 

Wartą uwagi w walce z komarami jest również bransoletka Citronella. Posiada uniwersalny rozmiar, więc będzie odpowiednia na każdą rękę. Świetnie sprawdzi się podczas aktywności na świeżym powietrzu w terenach narażonych na występowanie komarów. Posiada przyjemny cytrynowy zapach.

W naszym asortymencie dostępne są również lampy owadobójcze, moskitiery na okna i drzwi balkonowe oraz na okna dachowe. Dzięki nim możesz śmiało otworzyć okno latem i nie obawiać się o owady, ponieważ moskitiera zabezpieczy dom przed ich przedostaniem się.

Niestety nasze domy musimy chronić również przed szkodnikami. Czy obawiasz się pojawienia w Twoim domu gryzoni? 

Jak skutecznie poradzić sobie z nieproszonymi gośćmi jakimi są gryzonie? Mamy kilka sprawdzonych sposobów. 

Klasyczna pułapka na myszy pozwoli skutecznie wyeliminować szkodnika, który zagościł w naszym domu. Czy wiesz, że w naszej ofercie jest dostępny również ultradźwiękowy odstraszacz? Z jego pomocą nieinwazyjnie pozbędziesz się szkodników w domu. Wystarczy zamontować go w gniazdku z prądem a on ultradźwiękowo odstraszy gryzonie. Świetnie sprawdzi się w domu, mieszkaniu, ale i biurze czy hotelu.

 

Bogaty wybór produktów, które zapewnią ochronę przed owadami i szkodnikami

W naszym asortymencie dodatków do domu znajdziesz bogatą ofertę niezbędnych akcesoriów, które pomogą uzyskać ochronę przed owadami i szkodnikami. Produkty te ochronią skutecznie zarówno Ciebie jak i Twoich bliskich. Moskitiery, packi, świece, skuteczne lampy na owady oraz ultradźwiękowy odstraszacz to wszystko znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel