Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 22 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Stolnice i wałki

Każdy, kto przygotowuje wypieki słodkie czy wytrawne, ma ulubione artykuły kuchenne pomocne w szybkim i łatwym wykonaniu wypieku. Niektóre są wybranymi przez nas akcesoriami, a inne będą niezbędne w każdej kuchni. Właśnie takimi akcesoriami są funkcjonalne stolnice i wałki – wybór tych dodatków znajdziesz w naszym asortymencie.

Stolnice do dokładnego wałkowania ciasta

Są takie rodzaje ciasta, które wymagają dokładnego rozwałkowania – do tego niezbędny jest wałek i stolnica. Drożdżowe ciasto na rogaliki, delikatne ciasto na pierogi czy domowy makaron – wszystkie one powinny być starannie i równomiernie rozwałkowane. Dzięki temu możemy mieć pewność, że ciasto będzie odpowiednio miękkie, nie stwardnieje i nie stanie się gumowate. Wałek pomaga również w przygotowaniu tak wymagających rodzajów ciast jak ciasto kruche, które często rozpada się w trakcie formowania. Dlatego w naszym asortymencie dostępne są pomocne stolnice i wałki.

Akcesoria do przygotowywania ciasta – stolnice, wałki

Proponujemy tradycyjne wałki drewniane i nowoczesne wałki silikonowe. Dostępne są specjalne wałki do dekoracji ciasta z różnymi wzorkami. Oferujemy także silikonowe stolnice do ciasta w formie maty, dzięki czemu nie musisz podsypywać ciasta mąką. Wybierz stolnicę i wałek z naszego asortymentu!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel