Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 9 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Nożyczki, akcesoria do szycia

Nożyczki i akcesoria do szycia

Każdemu z nas zdarzają się w życiu drobne usterki i uszkodzenia, którym chcemy szybko zaradzić. Dziurki czy pęknięte szwy w ubraniach to jedne z nich. Nie musisz wyrzucać uszkodzonej odzieży do śmieci lub szukać usług pogotowia krawieckiego – możesz zacerować ją samodzielnie dzięki przydatnym akcesoriom do szycia.

Zaceruj odzież i ciesz się ulubionym ubraniem

Oferujemy różnego rodzaju akcesoria do domu. Kiedy zaopatrzysz się w zestaw podstawowych przyborów do szycia, zabezpieczysz się na wypadek konieczności zacerowania czy doszycia artykułu odzieżowego. Czasem wystarczy poświęcenie kilku minut, aby uratować ulubioną bluzkę, bieliznę, pościel i inne artykuły odzieżowe. Dzięki takim przyborom możemy doszyć guzik czy pozbyć się dziurek w dziecięcych ubraniach. To właśnie dlatego warto mieć pod ręką zestaw do szycia – możemy zastosować go w wielu sytuacjach.

Zestaw przyborów do szycia – praktyczne gadżety do mieszkania

W naszym asortymencie znajdziesz pełne zestawy przyborów do szycia: składa się z nici w podstawowych kolorach, igieł, agrafek, miniaturowych nożyczek, naparstka i innych elementów. Wszystko to jest zamknięte w praktycznym plastikowym organizerze. Oferujemy także uniwersalne nożyczki krawieckie w różnych rozmiarach, które przydadzą się w każdym domu. Wybierz przybory do szycia z naszej oferty!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel