Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 43 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Pranie, prasowanie

Akcesoria do prania i prasowania

Każdy z nas wykonuje różnego rodzaju aktywności, które pomagają nam w organizacji codziennego życia. Niektóre z nich są konieczne w każdym domu lub mieszkaniu, niezależnie od naszych indywidualnych przyzwyczajeń. Jedną z tego typu czynności jest pranie. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór praktycznych akcesoriów do prania i prasowania.

Gadżety do domu – dodatki do prania

Proponujemy wybór różnego rodzaju dodatków, które przyspieszą suszenie prania i jednocześnie pomogą w organizacji i sortowaniu artykułów odzieżowych. Dostępne są najbardziej podstawowe rzeczy, takie jak suszarki do prania. Oferujemy standardowe metalowe, rozkładane suszarki w formie stojaków. Sprawdzą się w domu i ogrodzie. Jeżeli szukasz sposobu na to, by zaoszczędzić przestrzeń w domu lub mieszkaniu, możesz zdecydować się na rozciągane suszarki wieszaki czy też suszarki ścienne rozwijane. Wystarczy, że zamontujesz je w wybranym miejscu.

Klamerki, koszyczki, pokrowce – bogaty wybór dodatków

W naszej ofercie znajdziesz także drobiazgi, które są niezbędne przy sortowaniu i wieszaniu prania. Klamerki zabezpieczą odzież i inne tekstylia przed spadnięciem, a siatki i koszyki ułatwią sortowanie wybranej odzieży. Oferujemy również pokrowce na deski do prasowania i wiele innych – sprawdź sam!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel