Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 50 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Dzbanki i karafki

Oferta szklanych karafek – ORION
Podczas rodzinnych świąt czy spotkań z przyjaciółmi często chcemy podać gościom dania i napoje w ozdobnych, estetycznych naczyniach. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się szklane naczynia, takie jak karafki. To prosty sposób na estetyczne podanie wody, soku i innych zimnych napojów. Zapraszamy do wyboru karafki z naszego asortymentu.
Wyjątkowe szklane karafki do napojów
Szklane karafki to niezwykle popularne naczynie. Nic dziwnego – są bardzo przydatne, a jednocześnie pozwalają na ładne zaprezentowanie napojów. Karafka jest doskonałym uzupełnieniem szklanej zastawy. Warto wybrać karafkę, która stylistycznie będzie pasować do innych elementów naszej zastawy lub wystroju wnętrz. Możemy bowiem zdecydować się na nieco bardziej ozdobne egzemplarze lub takie o minimalistycznym designie.
Karafki ze szkła wysokiej jakości
Oferujemy karafki ze szkła wysokiej jakości, które posłużą Ci przez długi czas. Dostępne są karafki o różnej pojemności, takie jak 0,8L, 1L czy 1,5L. Możesz wybrać taką, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Oferowane karafki mają korki w różnych kolorach. Proponujemy także wybór karafek z ozdobnego białego szkła. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz karafkę dla siebie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel