Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 36 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Młynki do przypraw i moździerze

Młynki i moździerze

Świeże przyprawy mogą sprawić, że potrawa zyska pełnię smaku i aromatu. Pieprz, ziele angielskie, gałka muszkatołowa – wszystkie te i wiele innych przypraw na co dzień stosujemy w naszej kuchni. Będą smakować jeszcze lepiej w przygotowywanych przez nas potrawach, kiedy zmielimy je świeżo przed gotowaniem. W naszym asortymencie znajdziesz młynki i moździerze do mielenia.

Gadżety do kuchni marki ORION – młynki i moździerze

Wśród proponowanych młynków i moździerzy z pewnością znajdziesz takie, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Jeżeli szukasz jedynie podstawowych pojemników na sól czy pieprz, proponujemy praktyczny młynek ręczny. Możesz regulować grubość mielenia dzięki specjalnemu pokrętłu. Oferujemy także gadżety do kuchni w postaci klasycznych, przezroczystych i prostokątnych młynków do pieprzu i soli. W naszym asortymencie znajdziesz także młynki drewniane.

Moździerze – tradycyjne i sprawdzone narzędzie kuchenne

Dostępne są także moździerze. To alternatywa dla młynka – może stać się również jego uzupełnieniem. W moździerzu rozdrabniamy przyprawy za pomocą specjalnego tłuczka. Wiele osób powraca do używania moździerzy, gdyż pozwalają one na dostosowanie grubości mielenia do danej potrawy. Dzięki moździerzowi w kuchni uniesie się zapach świeżo rozdrobnionej przyprawy. Skorzystaj z naszej oferty młynków i moździerzy!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel