Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 26 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Tarki, szatkownice, krajalnice

Tarki, szatkownice i krajalnice

W naszym asortymencie znajdziesz wybór różnych akcesoriów i dodatków, które są niezwykle przydatne w kuchni. Drobne gadżety mogą zrobić wielką różnicę – ułatwią przygotowywanie posiłków, nadadzą potrawom estetyczny wygląd, zabezpieczą nas w trakcie gotowania. Wśród przydatnych gadżetów do kuchni znajdują się także tarki, szatkownice i krajalnice, które zostały stworzone z myślą o funkcjonalnym wykorzystaniu.

Szybkie krojenie dzięki praktycznym gadżetom

Jeżeli chcemy przygotować większą ilość potraw, ręczne krojenie może okazać się żmudnym i długim zajęciem: zwłaszcza kiedy potrzebujemy bardzo drobno poszatkowanych produktów. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz praktyczne krajalnice, którymi szybko i bezproblemowo pokroisz dany produkt na równe kawałki. Krajalnice do jajek w sprawny sposób pokroją delikatny produkt, jakim jest gotowane jajko. Z kolei krajalnice do warzyw pozwolą Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś przeznaczyć na szatkowanie warzyw.

Praktyczne tarki różnych rozmiarów

Proponujemy wybór tarek o dziurkach różnej wielkości – możesz utrzeć warzywo, ser, jajko czy inny produkt na takie kawałki, jakich potrzebujesz lub jakie preferujesz. Dostępne są tarki 4-stronne, 2-stronne i inne. Skorzystaj z naszej oferty tarek, szatkownic i krajalnic!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel