Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 2 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Zapalniczki i zapalarki

Zapalniczki i zapalarki

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz niezwykle praktyczne zapalarki, które są niezbędne w domu każdej osoby, która posiada kuchenkę gazową, ale nie tylko. Zapalarka będzie niezbędna również podczas zapalania zniczy, świec oraz odpalania papierosów, czy grilla. Ten niepozorny gadżet jest niezbędny w każdym domu. Zapraszamy do wyboru odpowiedniej zapalarki.

Zapalarka gazowa- niezbędna w każdym domu

Czy wiesz, że zapalarka gazowa ma wiele zastosowań i sprawdzi się nie tylko do zapalania kuchenki gazowej? W domu warto, by każdy z przedmiotów miał odpowiednie zastosowanie oraz swoje miejsce w domu. Tak oto posiadając zapalarkę gazową w jednym miejscu np. w kuchni, unikniesz niepotrzebnych poszukiwań podczas chęci zapalenia kuchenki gazowej. Zapalarka będzie niezwykle przydatna podczas zapalania świec w domu, ogrodzie lub zniczy na cmentarzu. Dzięki dłuższej formie niż klasyczna zapalniczka, zapalanie kuchenki gazowej, świecy, znicza czy piekarnika nie sprawi nam problemu, a wręcz będzie dziecinnie proste. Zapalarka jest wielokrotnego użytku, ponieważ zawsze możemy uzupełnić w niej gaz i dzięki temu cieszyć się nią przez długie lata. Zapalarki wyposażone są w regulację płomienia gazu oraz blokadę, co ułatwi jej użytkowanie. Niektóre zapalarki dostępne w naszym sklepie posiadają funkcję składania, co ułatwia zarówno jej przenoszenie jak i przechowywanie. Wybrane modele są elektryczne, posiadają również niezawodny zapłon piezoelektryczny zasilany na baterie. Zapalniczki wykorzystamy również podczas odpalania grillów gazowych. Dzięki długiej zapalarce zadanie to będzie bardzo proste.

Jedna zapalarka- wiele możliwości

W naszym asortymencie zapalniczek i zapalarek znajdziesz bogaty wybór zapalarek gazowych oraz elektrycznych. Z ich pomocą z łatwością zapalisz kuchenkę gazową, piekarnik gazowy, ale i świeczki, znicze czy grilla. Zapalniczkę możemy wykorzystać również do zapalenia kominka. Zapalniczka będzie nam towarzyszyć w domu przez cały rok. Sprawdź naszą ofertę zapalniczek i wybierz model idealny dla Ciebie.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel