Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 11 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Praski, wyciskarki, przecieraki

Praski, wyciskarki i przecieraki

Nierzadko przepisy na ulubione dania wymagają od nas specjalnego przygotowania niektórych składników. Przykładowo, umieszczenie ząbka czosnku w wyciskarce w celu uzyskania papki, wydobywa wyjątkowy smak i aromat czosnku. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór przyborów, które pomogą odpowiednio przygotować składniki.

Sprytne akcesoria kuchenne do łatwego przygotowania potraw

Nie musisz męczyć się przy ręcznym krojeniu składników czy żmudnym przecieraniu produktów przez zwykłe sitko. Sprytne akcesoria kuchenne z naszej oferty ułatwią przygotowywanie dań i przetworów. Przecierak doskonale sprawdzi się w przygotowywaniu warzyw do zup czy sosów. Świeżo przetarte pomidory nadadzą potrawie głębi smaku. Przecieraki docenią także opiekunowie malutkich dzieci – możemy wtedy własnoręcznie przygotować przecierane dania, zachowując pewność, że podajemy dziecku same najlepsze składniki.

Świeże soki i domowe przetwory w Twojej kuchni

Oferujemy również znane wszystkim wyciskarki do cytryny, pomarańczy i innych cytrusów. Dzięki takiemu akcesorium szybko otrzymasz sok z wybranego owocu. Sprytne wyciskacze silikonowe wymagają jedynie włożenia kawałka owocu – wystarczy, że naciśniesz wyciskarkę i otrzymasz sok bez brudzenia rąk. Proponujemy także wybór ubijaków i prasek do ziemniaków, żeliwną wyciskarkę do soków i wiele innych przydatnych sprzętów. Sprawdź sam!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel