Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 36 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Pozostałe do przechowywania żywności

Trudno wyobrazić sobie kuchnię bez pojemników do przechowywania żywności. Mamy szeroki wachlarz różnego rodzaju pojemników do wyboru – drewnianych, plastikowych, szklanych, metalowych. Aby szybko znaleźć te produkty czy dania, których szukasz, możesz zastosować dodatkowy system organizacji pojemników. W naszym asortymencie znajdziesz funkcjonalne naklejki na pojemniki i inne akcesoria.

Naklejki na pojemniki kuchenne

Wybór pojemników to pierwszy krok w stronę organizacji kuchni. Możemy przechowywać produkty w tradycyjnych pojemnikach ceramicznych lub szklanych, umieścić owoce i warzywa w stylowym drewnianym koszyku, przenosić posiłki do pracy w lekkich i szczelnych plastikowych pojemnikach do żywności. Aby móc bez problemu znaleźć dokładnie ten składnik, produkt lub danie, którego potrzebujemy, możemy opisać posiadane pojemniki. W tym celu warto zaopatrzyć się w etykiety samoprzylepne.

Funkcjonalne etykiety na pojemniki – skuteczna organizacja kuchni

Oferujemy samoprzylepne naklejki-etykiety, na których możesz podpisać zawartość danego pojemnika. Wystarczy jeden rzut oka i natychmiastowo znajdujesz to, czego szukasz! Dostępne są naklejki w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Skorzystaj z naszej oferty etykiet!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel