Darmowa dostawa od 150zł
Wysyłka 24h
30 dni na zwrot
Bezpieczne płatności
( ilość produktów: 92 )
Wyniki wyszukiwania dla:

Kwietniki, doniczki, osłonki

Doniczki i kwietniki

Masz ogród, balkon lub taras? Kwiaty to jedna z najczęściej wybieranych ozdób tych właśnie miejsc. Z kolei rośliny te potrzebują odpowiedniego miejsca, aby rozkwitnąć i przy tym świetnie się prezentować. Małe kwiaty domowe potrzebują odpowiednich doniczek 

 

Wielką rolę w urządzaniu ogrodu czy wnętrza, przypisuje się dodatkom bo to właśnie one są odpowiednim uzupełnieniem każdej aranżacji. Choć są one niepozorne, potrafią dodać do wnętrza masę dobrego, czyniąc je bardziej atrakcyjnym wizualnie i ożywiając je. Warunkiem koniecznym natomiast jest wybranie dodatków w taki sposób, aby odpowiednio wpisały się w aktualny wystrój naszej aranżacji. Tylko w taki sposób uzyskamy spójny i jednakowy efekt, który zaskoczy każdego. Ułatwiamy zadanie klientom oferując szeroką gamę takich produktów. Wśród nich są doniczki, osłonki do kwiatów i kwietniki, dzięki którym każde wnętrze zyska dodatkową paletę ciepłych naturalnych kolorów. 

 

Osłonki na doniczki

Posiadanie pięknej doniczki to jedno, ale co jeśli nie czujemy potrzeby, aby po raz kolejny przesadzić kwiat z brzydkiej starek doniczki lub zwykłej plastikowej? Tutaj pojawia się proste rozwiązanie, a mianowicie osłonka na doniczkę. Wystarczy wstawić kwiat z doniczką do osłonki i już cieszymy się nowym świetnym wyglądem. Posiadamy osłonki na doniczki w różnych kolorach, wzorach i z różnego materiału. Szeroki wybór dodatków na pewno sprawi, że znajdą państwo coś dla siebie lub jako prezent dla znajomych. Odpowiedni kwietnik, nie tylko sprawi, że kwiaty zyskają na wyglądzie, ale zyskasz również więcej miejsca i swobody. Kwietniki z uchwytem na zewnętrzną stronę balkonu czy okna to świetne rozwiązanie na ozdobę.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

pixel